Opieka szpitalna

 

Nie zawsze diagnostyka i leczenie farmakologiczne okazuje się wystarczające. Opieka szpitalna pozwala w holistyczny sposób podejść do zdrowia naszych podopiecznych. Wnikliwa obserwacja i ocena stanu zdrowia pacjenta po operacji to gwarancja dobrze przeprowadzonego zabiegu. Umożliwia natychmiastową reakcję w przypadku ewentualnych komplikacji oraz szybkie niwelowanie dolegliwości bólowych.

Dobro i zdrowie zwierzęcia jest najważniejsze. Nigdy nie pozwalamy naszym pacjentom opuszczać szpitala, zanim nie dojdą do pełni sił. Każdy zabieg chirurgiczny to poważne obciążenie dla organizmu, a także ogromny stres. Dlatego podchodzimy do pacjentów z pełną empatią i zaangażowaniem, zapewniając im kompleksową opiekę medyczną, która do minimum skróci czas rekonwalescencji.

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie medycznym. Szpital jest wyposażony w specjalne klatki oraz podgrzewane maty, które dogrzewają organizm zwierząt wybudzających się po zabiegu. Dysponujemy bezpiecznymi i nowoczesnymi koncentratorami tlenu, niezbędnymi w sytuacji niedotlenienia czy problemów z oddychaniem. Posiadamy także specjalne inkubatory przeznaczone dla najmłodszych pacjentów.