Polityka jakości

Jesteśmy młodym i wykształconą zespołem, stale podnosimy swoje kwalifikacje. Każdy z lekarzy posiada specjalizacje, a personel średni - odpowiednie kwalifikacje. Ciągle jednak się uczymy i regularnie uczestniczymy w polskich i międzynarodowych konferencjach.

Wielokrotnie trafia nam się sytuacja, w której wyniki badań nie pokrywają się z obrazem klinicznym. Wtedy nie leczymy na ich podstawie, ale wiedzy i intuicji. Jest tak dlatego, że żadne badania nie dają 100% odpowiedzi i trzeba je rozpatrywać razem ze stanem klinicznym pacjenta.

W naszej codziennej praktyce mocno utożsamiamy się z ludźmi i ich zwierzętami, angażując się w powierzone przypadki tak - jak sami chcielibyśmy być traktowani. Nigdy nie “osiadamy na laurach” i dążąc do ciągłego rozwoju - stale podnosimy swoje kwalifikacje, poprzez udział w kursach, szkoleniach i konferencjach.

Nasz personel to młody zespół lekarzy z jasno rozdzielonym zakresem obowiązków w obrębie swoich specjalizacji. Dr Grzegorz zajmuje się głównie chirurgią, ortopedią i okulistyką, a Dr Anna interną, dermatologią i laboratorium analitycznym. Pozwala nam to działać bardziej dokładnie i dogłębnie. Aktualnie, nasi lekarze są jedynymi w Olkuszu specjalistami w swoich dziedzinach. Również jako jedyni w powiecie - wykonujemy zabiegi ortopedyczne.

Działamy kompleksowo, zapewniając komplementarność naszych wizyt z szerokim wachlarzem usług dodatkowych. Dla Państwa i naszej wygody, wszelkie badania uzupełniające, takiej jak analityka, RTG, USG itp - wykonujemy na miejscu.

Jesteśmy jednak tylko ludźmi. Nie mamy cudownej mocy uzdrawiania, mamy prawo być zmęczeni i jak każdy miewamy gorsze dni. Jeśli „przerasta” nas jakiś przypadek, nie mamy sprzętu lub odpowiednio dużej, w danym zakresie wiedzy - wtedy w odróżnieniu od konkurencji świadomie i w trosce - odsyłamy na konsultacje, do specjalistycznych klinik. Zawsze jednakże staramy się robić wszystko co jest w naszej mocy i w zgodzie z najlepszą wiedzą, gwarantując młody, ambitny zespół oraz pełne zaangażowanie.

Z uwagi na nieliczny skład zespołu i duży zakres obowiązków - nie pełnimy dyżuru całodobowego. Prosimy także o wyrozumiałość w kwestii rozmów telefonicznych. Nie możemy obiecać, że odbierzemy każdy telefon (w czasie trwania zabiegu, wizyty, bądź konsultacji) Również dla dobra Państwa i zwierząt nie udzielamy porad lekarskich przez telefon (zapraszamy na umówioną wizytę w placówce).